школа П`ятниця, 15.12.2017, 20:48
Нижньоселищенська ЗОШ I-III ступенів
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ФОТО ТИЖНЯ
Міні-чат
Поділитись
Давня мудрість
Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті......
Мудрість
Наші нагороди
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------



Рейтинг успішності учнів



                       5-А клас

   Список учнів             Загальний бал

1  Багара Іван                        11,7
2  Бринзей Оксана                  9,8
3  Вахріна Валентина              10,9
4  Гайдур Михайло                  11,6
5  Гарастей Альбіна                9,8
6  Грига Ігор                           10,1
7 Гура Альона                        5,4
8 Довганич Іванна                  5,4
9 Довганич Христина              6,8
10 Івашина Ангеліна               4,8
11 Коньовшій Вікторія            10,5
12 Кузьма Тетяна                   7,1
13 Мишковська Марія             8,1
14 Пацкан Микола                 10,4
15 Попадинець Ангеліна        10,3
16 Пригара Василь                 5,2
17 Продан Сергій                   8,2
18 Рущак Юрій                       6,9
19 Шутко Наталія                   9,2
20 Шутко Олександр              9,7
21 Юришинець Ангеліна         10,8
22 Юришинець Юрій               9,5
-------------------------------------------
Середній бал класу            8,7

                       5-Б клас

 Список учнів              Загальний бал

1 Грига Вікторія                      7,2
2 Гричка Вікторія                    9,5
3 Гричка Іван                         5,6
4 Дида Михайло                      5,6
5 Ковач Світлана                    5,6
6 Кострець Надія                    8,7
7 Молнар Богдан                    9,3
8 Никорич Ірина                     7,4
9 Орлова Емілія                      8,6
10 Попович Наталія                10,3
11 Хмара Людмила                 5,1
12 Хмара Петро                      6,9
13 Хмара Світлана                 10,6
14 Худинець Василь              11,1
15 Шоваг Анатолій                 10,4
16 Шоваг Ганна                     7,3
17 Юришинець Оксана           6,4
18 Данча Дмитро                    10,1
-------------------------------------------
Середній бал класу            8.1

                         6 клас

 Список учнів               Загальний бал

1. Бойко Вікторія                    7.1
2. Гангур Іван                        5.3
3. Гангур Роман                      6
4. Гербей Івана                      10.6
5. Гербей Юрій                       5.1
6. Гецянин Василь                  3.1
7. Деяк Євгенія                      9.3
8. Дзьобак Анатолій                5.2
9. Жирош Василь                    5.3
10. Коньовшій Олександр       8.6
11. Кострець Іванна               8.1
12. Кострець Степан              8.9
13. Легач Вікторія                  10.3
14. Малета Алла                     11
15. Паканич Ангеліна             8.7
16. Попадинець Олександр    8.5
17. Пригара Ірина                  11.2
18. Рішко Михайло                 9.1
19. Русанюк Михайло             6.7
20. Рущак Владислав            10.8
21. Томишин Михайло            7.1
22. Філіп Юрій                       8.7
23. Хмара Василь                  4.9
24. Хмара Іван                      6.1
25. Хмара Павло                    4.1
26. Чижмар Владислав          8.3
27. Шоваг Олександр            7.7
------------------------------------------
Середній бал класу          8.2

                         7 клас

 Список учнів                Загальний бал

1 Андрійцьо Любов                 5.8
2 Багара Михайло                   5.8
3 Василиків Ростислав            10.5
4 Грига Василь                       5.9
5 Грига Оксана                      10.2
6 Гричка Владислав               9.2
7 Довганич Любов                  8.4
8 Дель Соль Арсен                 10.7
9 Єрем Юрій                           6.3
10 Жарніков Михайло             3.2
11 Кострець Тетяна                6.5
12 Кострець Василь                5.2
13 Лазоришинець Віталій       10.6
14 Мигай лич Іван.                 4.6
15 Мутіна Мар’на                    5.3
16 Никорич Наталія                9.6
17 Онофрей Ганна                  4.9
18 Пацкан Валерій                 9.2
19 ПодолейОлена                   9.6
20 Русанюк Василь                6.4
21 Русанюк Наталія               10.3
22 Ференцик Ганна                8.8
23 Флейса Альона                  5.3
24 Хмара Андрій                    5.4
25 Чимпаєш Василь                2.9
26 Чимпаєш Руслан                3.2
------------------------------------------
Середній бал класу            7.1

                          8-А клас

  Список учнів                  Загальний бал

1 Воробець Андрій                   6.1
2 ГангурІван                            6.9
3 Деяк Наталія                         4.5
4 Дуда Дмитро                         6.4
5 Калинич Ганна                      5.2
6 Кострець Андрій                   10.1
7 Лавриненко Владислав         8.4
8 Паканич Михайло                 8.2
9 Пацкан Анна                        4.9
10 Попадинець Лариса            7.6
11 Пригара Людмила               5.4
12 Рішко Владислав                8.7
13 Русанюк Михайло               6.8
14 Русанюк Руслана                10.4
15 Савка Ігор                         6.1
16 Ярема Мар’яна                    10.4
----------------------------------------------
Середній бал класу              7.4

                       8-Б клас

 Список учнів                  Загальний бал

1 Андрійцьо Олександр            4.2
2 Андрійцьо Олеся                   5.8
3 Багара Михайло                     8.5
4 Багара Ярослав                      8
5 Гавриль В’ячеслав                 5.5
6 Гаджа Оксана                       10.7
7 Гангур Борис                         6.5
8 Гричка Діана                         9.2
9 Данча Алла                           8.3
10 Іляшкович Ольга                 5.9
11 Лембей Павло                     3.9
12 Мигайлич Василь                 4.5
13 Марчишинець Роман            4.3
14 Молнар Діана                      7.2
15 Орлова Антоніна                  8
16 Пригара Людмила               10.7
17 Хмара Дмитро                     6.1
18 Хмара Ольга                       10
19 Хмара Юрій                        6.7
20 Яковлєв Володимир           2.8
-----------------------------------------
Середній бал класу           7.2
 

                         9-А клас

  Список учнів                 Загальний бал

1 Волощук Віталій                  7.7
2 Довганич Тетяна І.              8.2
3 Довганич Тетяна С.             8
4 Зосімчук Максим                 6.6
5 Ковач Віталій                      3.4
6 Коньовшій Вячеслав           2.6
7 Лаврищева Олександра      10.2
8 Мондич Богдан                   8.2
9 Паканич Світлана               9.5
10 Пацкан Анна                     9.3
11 Пригара Олександр           7.5
12 Рущак Віталія                   10.7
13 Сег Катерина                     9.1
14 Серептюк Іван                  6.3
15 Сливка Михайло                7
16 Томишин Богдан                6.8
17 Фарковець Неля                8
18 Хланта Анжела                  9.4
19 Хмара Іван                        3.5
20 Шоля Василь                     4.5
21 Юришинець Василь           8.4
22 Юсько Іван                       10.7
------------------------------------------
Середній бал класу             7.8


                       9-Б клас

  Список учнів                  Загальний бал

1 Багара Марія                           6
2 Гангур Василь                        7.2
3 Данча Іван                             9.7
4 Деяк Мар’яна                         7.5
5 Ковач Михайло                      4.5
6 Кострець Михайло                  4.5
7 Кочей Дарина                         8.4
8 Ларь Вікторія                          9.7
9 Ларь Владислава                    10.4
10 Ларь Олександр                    9.9
11 Легач Віталій                         9.4
12 Липчей Богдан                      10.8
13 Онофрей Віталія                    4.5
14 Попадинець Михайло            4.7
15 Пригара Євгеній                    9.4
16 Пригара Михайло                   3.8
17 Русанюк Михайло                  5.9
18 Томишин Богдан                    10.9
19 Хвуст Василь                         8.2
20 Юришинець Олеся                 11
--------------------------------------------
Середній бал класу                7.8


                             10 клас

  Список учнів                     Загальний бал

1 Вадюник Віталія                       10.2
2 Гаджа Михайло                         10.2
3 Гангур Олександр                     7.5
4 Гафинець Вікторія                    10.1
5 Грига Руслана                           6.8
6 Грицак Віталія                          6.4
7 Дель Соль Іріс                         11.3
8 Деяк Юрій                                3.1
9 Довбака Тетяна                        8.4
10 Довганич Оксана                    8.6
11 Малета Іван                           7.6
12 Молнар Руслана                     10.7
13 Пацкан Мирослава                 8.6
14 Пригара Василь                      8
15 Пригара Владислав                8.9
16 Пригара Іван                         5.8
17 Русанюк Анжеліка                 7.8
18 Сливка Іван                          7.9
19 Томишин Роксолана               11.2
20 Хмара Оксана                        5.8
21 Юришинець Вікторія              10
22 Яким Анна                             11
23 Легач Ірина                           9.1
24 Легач Марина                        9.2
---------------------------------------------
Середній бал класу                8.5

                         11 клас

  Список учнів                Загальний бал

1 Баланда Василь                      7.4
2 Вовканець Василь                   3.3
3 Гарастей Іван                          6.7
4 Гричка Павло                          8.4
5 Деяк Михайло                         6.8
6 Довганич Валерій                    4.3
7 Довганич Світлана                  8.8
8 Король Іван                            6.1
9 Калинич Іван                          2.6
10 Кулей Вікторія                      7.7
11 Лембей Євген                       6.6
12 Микулець Іван                     3.7
13 Пацкан Мирослава               10.4
14 Пийтер Ганна                       10.4
15 Попадинець Ірина                9.5
16 Пригара Юрій                       5.3
17 Русанюк Мирослава              10
18 Хмара Олександра               7.1
19 Юришинець Михайло            4.4
---------------------------------------------
Середній бал класу               7.6
Шкільна символіка
Профіль
Привіт:Гість
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
Корисні посилання
-----------------------------
-----------------------------
-----------------------------
-----------------------------
Зверніть увагу
При відтворенні інформації з офіційного сайту Нижньоселищенської ЗОШ I-III ступенів посилання на nselishche.at.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів обовязкове гіперпосилання).
Радіо для сайта
                          Офіційний сайт Нижньоселищенської ЗОШ I-III ступенів. Всі права захищено.© 2017 Нижнє Селище. Матеріали, розміщені на сайті, виключно для ознайомлення.
Адміністрація не несе відповідальності за публікації користувачів сайту.
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Наверх