школа Субота, 21.04.2018, 10:39
Нижньоселищенська ЗОШ I-III ступенів
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Категорії розділу
Новини [214]
Наші презентації [4]
Спортивні новини [25]
Безкоштовні матеріали на допомогу вчителям і учням [3]
Меню сайту
ФОТО ТИЖНЯ
Міні-чат
Поділитись
Давня мудрість
Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті......
Мудрість
Наші нагороди
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
Головна » Файли » Новини

Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у 2011/2012 навчальному році
09.02.2012, 22:34
У К Р А Ї Н А
ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З № 94
від 7 лютого 2012 року м.Ужгород


Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах області у 2011/2012 навчальному році

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.12 №1/9-61 „Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах у 2011/2012 навчальному році”
НАКАЗУЮ:
1. Взяти до уваги, що відповідно до зазначеного листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України:
1.1. У цьому навчальному році навчальні заняття у 1–8 та 10 класах завершуються 25 травня, в 9 класах – 14 травня, а в 11 класах – 3 травня 2012 року.
Після завершення навчальних занять у загальноосвітніх навчальних закладах проводиться свято „Останній дзвоник”, дату проведення якого навчальні заклади визначають самостійно.
1.2. Навчальні екскурсії та навчальна практика учнів організовуються відповідно до інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2008 № 1/9-61 та проводяться протягом навчального року.
1.3. Державна підсумкова атестація проводиться:
1.3.1. У 4-х класах з 11 до 20 травня із української мови та читання, математики. У навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин можуть підлягати атестації і результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).
1.3.2. У 9-х класах з 15 до 30 травня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу. У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) із поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.
1.3.2. В 11-х класах з 4 до 11 травня з трьох предметів: української мови; профільного предмета (для учнів, які навчалися у класах з профільним навчанням) чи історії України або математики (для учнів, які навчалися у класах універсального профілю); предмета за вибором. При вивченні двох профільних предметів атестацію із одного з них складають замість предмета за вибором.
1.3.3. Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 11-х класів (переказ, обов’язково) проводитиметься 4 травня; для випускників 9-х класів (диктант) – 15 травня. Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.
1.4. Конкретні дати проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. При складанні розкладу проведення державної підсумкової атестації необхідно передбачити два-три дні для підготовки до проходження атестації з кожного предмета.
1.5. Результати державної підсумкової атестації враховуються при визначенні середнього бала атестата.
1.6. Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 12-13 травня, документи про базову освіту – 31 травня-1 червня 2012 року.
2. Відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки облдержадміністрації (Шеверя М.М.):
2.1. Визначити:
2.1.1. Текст диктанту для учнів 9 класу та переказу для учнів 11(12) класу з мови навчання у закладах з навчанням мовами національних меншин.
2.1.2. Варіанти третьої і четвертої частин атестаційної роботи з математики в основній та старшій школі.
2.2. Надіслати вищевказані завдання до відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та міських рад до 3 травня 2012 року.
3. Закарпатському інституту післядипломної педагогічної освіти (Талапканич М.І.):
3.1. До 30 березня 2012 року розробити і в установленому порядку подати на затвердження Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України завдання та білети з інтегрованих курсів „Література (національної меншини та світова)” за курс основної та старшої школи для навчальних закладів з угорською, румунською та словацькою мовами навчання.

До 10 квітня цього року білети із зазначених курсів передати в навчальні заклади з угорською, румунською та словацькою мовами навчання для підготовки учнів до державної підсумкової атестації.
3.2. До 2 квітня цього року подати управлінню освіти і науки облдержадміністрації пропозиції щодо варіантів завдань з угорської, румунської, російської та словацької мов: 9 клас – диктант, 11 клас – переказ.
4. Начальникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та міських рад:
4.1. До 2 квітня 2012 року подати управлінню освіти і науки облдержадміністрації перелік навчальних закладів, які необхідно забезпечити завданнями для проведення державної підсумкової атестації з:
4.1.1. Математики для учнів 9-х, 11(12)-их класів (які навчалися у класах універсального профілю і виявили бажання складати ДПА з математики). Рекомендувати навчальним закладам за наявності декількох класів на паралелі провести ДПА з математики в один день.
4.1.2. Угорської, румунської, російської та словацької мов: 9 клас – диктант, 11 клас – переказ.
4.2. До 25 квітня 2012 року подати управлінню освіти і науки облдержадміністрації на затвердження інформацію про проведення випускних вечорів та свята „Останній дзвоник”, за формами, що додаються.
4.3. Своєчасно отримати в управлінні освіти і науки облдержадміністрації і забезпечити загальноосвітні навчальні заклади завданнями з математики, угорської, румунської, російської та словацької мов.
4.4. Сприяти у проведенні на базі визначених загальноосвітніх навчальних закладів зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році.
5. Контроль за дотриманням вимог щодо завершення навчального року, державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів покласти на управління освіти і науки облдержадміністрації та відділи (управління) освіти райдержадміністрацій та міських рад.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Сопкову Г.І.

Начальник управління М.Мотильчак
Категорія: Новини | Додав: DIRECTOR | Теги: атестації, Н А К А Ззакінчення, підсумкової, проведення, державної, навчального року
Переглядів: 661 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна символіка
Профіль
Привіт:Гість
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
Корисні посилання
-----------------------------
-----------------------------
-----------------------------
-----------------------------
Зверніть увагу
При відтворенні інформації з офіційного сайту Нижньоселищенської ЗОШ I-III ступенів посилання на nselishche.at.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів обовязкове гіперпосилання).
Радіо для сайта
                          Офіційний сайт Нижньоселищенської ЗОШ I-III ступенів. Всі права захищено.© 2018 Нижнє Селище. Матеріали, розміщені на сайті, виключно для ознайомлення.
Адміністрація не несе відповідальності за публікації користувачів сайту.
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Наверх