Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті......
---------------------------------
Головна » Файли » Спортивні новини

Спортивні перемоги Нижнього Селища
09.04.2012, 00:23

Цей вікенд видався багатим на спортивні події, в яких Нижнє Селище приймало безпосередню активну участь. Почнемо з Ужгорода, де команда юнаків 1997-98 років народження боролася за призове місце у фіналі «Дитячої ліги» з волейболу. До четвірки кращих команд Закарпаття крім наших ввійшли ще збірні Сваляви, Волівця та Ужгорода.
За результатами півфінальних зустрічей юні спортсмени обласного центру обійшли суперників із Сваляви 2:0, а наші дарування перемогли однолітків із Волівця 2:1. На жаль сил, щоб подолати команду Ужгорода у селищан не вистачило і ми стали срібними призерами «Дитячої ліги» Закарпаття, що і так дуже-дуже непогано. Ми вітаємо наставників команди – тренерів ДЮСШ «Карпати» (директор Голіба С.В.) Юрія Олександровича Липчея та Івана Васильовича Пригару та молодих спортсменів: Богдана Липчея, Віталія Волощука, Михайла Сливку, Василя Шолю, Євгена Пригару, Вадима Лазоришинця, Олександра Пригару.

Перенесемося в Хустський район, де у спортивних залах Нанкова та Нижнього Селища пройшли ігри третього туру чемпіонату району з волейболу. «Фаворит» завершує перше коло на другій позиції, поступившись команді з Рокосова. «Надія», «Школярі» та «Клас» перебувають всередині турнірної таблиці. Залишається вірити та надіятись, що всі команди виступлять краще у другому колі чемпіонату.

І нарешті хочеться привітати любителів футболу. Перемігши футболістів Рокосова 1/8 Кубка району з футболу, Вишкова 1/4, Сокирниці 1/2, команда «Долина Хустець» стала фіналістом розіграшу Кубка району. У фіналі наші гратимуть із командою із Данилова. Побажаємо їм успіху!!!
Категорія: Спортивні новини | Додав: DIRECTOR | Теги: спортивні, Нижнє Селище, футбол, волейбол, події, призери, фінал
Переглядів: 774 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0