школа Четвер, 26.04.2018, 03:05
Нижньоселищенська ЗОШ I-III ступенів
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Категорії розділу
Новини [214]
Наші презентації [4]
Спортивні новини [25]
Безкоштовні матеріали на допомогу вчителям і учням [3]
Меню сайту
ФОТО ТИЖНЯ
Міні-чат
Поділитись
Давня мудрість
Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті......
Мудрість
Наші нагороди
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
Головна » Файли » Новини

Звіт відділу освіти та РМК січень 2012 року
17.02.2012, 01:07
***************


Виховний процес в навчальних закладах району здійснюється на основі законів України “Про загальну середню освіту,” “Про освіту”, “Про позашкільну освіту”, “Про мови України”, Концепції виховання дітей та молоді в національній системі освіти, Національних та Державних програм, інших урядових нормативних документів.
Відповідно до статті 35 Закону України „Про освіту” та статті 3 Закону України „Про загальну середню освіту” повна загальна середня освіта в Україні є обов’язковою. Вона мусить забезпечити всебічний розвиток дитини як особистості, її нахилів, здібностей, талантів, трудову підготовку, професійне самовизначення, формування загальнолюдської моралі, засвоєння визначеного суспільними, національно-культурними потребами обсягу знань про природу, людину, суспільство, виховання та фізичне вдосконалення.
Виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку (проведення закладами освіти обліку дітей і підлітків шкільного віку; охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку; працевлаштування випускників)
Облік дітей і підлітків шкільного віку здійснюється з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти відповідно до Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646.
Навчальні заклади проводять певну організаційну роботу, спрямовану на виконання законодавства про освіту України в частині здобуття молоддю обов’язкової повної загальної середньої освіти та охоплення навчанням дітей шкільного віку. Відділ освіти та навчальні заклади обліковують дітей і підлітків шкільного віку, здійснюють контроль за подальшим навчанням випускників 9 класів.

Вивчено питання по дальшому навчанню і працевлаштуванню випускників одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів 2010/2011 навчального року.
Здійснено уточнення та складено списки дітей і підлітків шкільного віку яким до 1 вересня поточного року виповнюється 5 років, і дітей та підлітків, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 6 - 18 років (на кожний рік народження окремо) відповідно до Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. №646.
Всі діти школоповинного віку відповідно до списків охоплені різними формами навчання для здобуття повної загальної середньої освіти.
За інформацією про охоплення дітей навчанням у 2011/2012 н.р. (звіт 77-РВК) станом на 01.09.2011 року дітей шкільного віку (6-18 років) нараховувалося 13328 (в порівнянні з 2010 роком – 13877), з них навчаються дітей 13274 (99,6%) (в порівнянні з 2010р. – 13808 (99,5%)), а не навчаються за станом здоров`я 54 дітей, що становить (0,4%) ( в порівнянні з 2010 р. – 69 (0,5%)). Неохоплених дітей навчанням в цьому навчальному році немає (в порівнянні з минулим 2010-2011 н.р. таких учнів у районі було 8). В Сокирницькій ЗОШ І-ІІІ ст. наявний 1 учень, відомості про якого відсутні.
З 10.09 по 13.10. 2011року в навчальних закладах району відділом освіти, службою в справах дітей, центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Хустської райдержадміністрації та представниками Хустського МРВ УМВС України в Закарпатській області проведено Всеукраїнський рейд «Урок»......

Для ознайомлення з повною версією матеріалу - Завантажити документ
Категорія: Новини | Додав: DIRECTOR | Теги: ВІТУ відділу освіти
Переглядів: 778 | Коментарі: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна символіка
Профіль
Привіт:Гість
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
Корисні посилання
-----------------------------
-----------------------------
-----------------------------
-----------------------------
Зверніть увагу
При відтворенні інформації з офіційного сайту Нижньоселищенської ЗОШ I-III ступенів посилання на nselishche.at.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів обовязкове гіперпосилання).
Радіо для сайта
                          Офіційний сайт Нижньоселищенської ЗОШ I-III ступенів. Всі права захищено.© 2018 Нижнє Селище. Матеріали, розміщені на сайті, виключно для ознайомлення.
Адміністрація не несе відповідальності за публікації користувачів сайту.
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Наверх