школа Субота, 25.09.2021, 09:50
Нижньоселищенська ЗОШ I-III ступенів
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ФОТО ТИЖНЯ
Міні-чат
Поділитись
Давня мудрість
Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті......
Мудрість
Наші нагороди
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
---------------------------------
Навчально-дослідна земельна ділянка

 


Навчально-дослідна земельна ділянка є важливою стартовою сходинкою у підготовці учнів до сільськогосподарської праці, виховує в них навички, уміння та пізнавальні інтереси.
В процесі практичної дослідницької роботи учні вчаться спостерігати, самостійно проводити дослідження, творчо вирішувати ряд завдань. Навчальні завдання на шкільній ділянці сприяють розвитку пізнавальних інтересів учнів, відповідальність за доручені справи.
Робота на шкільній НДЗД повинна навчити учнів проявляти творчість у праці, вміння спостерігати,самостійно проводити дослідження.
Одне з основних завдань роботи на шкільній ділянці -виховання в учнів інтересу до природи рідного краю, любові і бережливого ставлення до неї.
Шкілка плодових дерев
В 2010-2011 роках на НДЗД нашої школи завдяки активній роботі учнів вдалося значно розширити межі шкілки плодових дерев. А ідея її започаткувати зародилася ще декілька років тому.
В 2008 навчальному році (восени)на території НДЗД були зроблені перші спроби закладання шкілки плодових дерев. При підтримці Міжнародної Благодійної Фундації «Хайфер Проджект Інтернешенл»,а нині - "Добробут громад", що співпрацює з нашою школою, восени 2008 року учнями посаджено 200 плодів грецького горіха, який представлений дев'ятьма різними формами. Навесні 2009 року ми продовжили роботу і висіяли насіння сливи, ліщини.
Співпраця школи з фундацією  дала можливість омолодити старий шкільний сад саджанцями горіха волоського та яблуні, а також закласти новий шкільний яблуневий сад.
З учнями-природолюбителями у травні 2009 року був організований та проведений семінар-тренінг на тему «Щеплення, обрізування плодових дерев та догляд за ними».
На даному етапі маємо близько 60 одно-, дво- та трирічних саджанців волоського горіха, які за умовами проекту передаватимуться наступним школам з метою продовження екологічної роботи.
В подальшому, за умови активної участі учнів школи та співпраці з фундацією, плануємо роширити площу шкілки, отримати більше знань з питань по правильному догляду за саджанцями, вирощеними на власній НДЗД. Дещо в цьому плані вже зроблено.Частину саджанців грецького горіха, вирощених на нашій ділянці, розповсюджено по навчально-дослідних ділянках інших шкіл району.

Шкільна символіка
Профіль
Привіт:Гість
Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Друзі сайту
Корисні посилання
-----------------------------
-----------------------------
-----------------------------
-----------------------------
Зверніть увагу
При відтворенні інформації з офіційного сайту Нижньоселищенської ЗОШ I-III ступенів посилання на nselishche.at.ua обов'язкове (для інтернет-ресурсів обовязкове гіперпосилання).
Радіо для сайта
                          Офіційний сайт Нижньоселищенської ЗОШ I-III ступенів. Всі права захищено.© 2021 Нижнє Селище. Матеріали, розміщені на сайті, виключно для ознайомлення.
Адміністрація не несе відповідальності за публікації користувачів сайту.
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Наверх